Погодні умови негативно вплинули на натуру та масу зерна

Через високі температури і відсутність опадів протягом попереднього тижня (8-14 червня)  озимі зернові культури прискорили проходження фаз розвитку, ячмінь озимий на більшості площ знаходиться у фазі воскової та повної стиглості зерна, що на тиждень-півтора раніше середньо багаторічної дати.

Про це повідомляють науковці Національної академії аграрних наук України.

Таким чином, рослини через дефіцит вологи в грунті не визрівають, а усихають, що негативно вплинуло на натуру та масу зерна. У більшості випадків зерно щупле. Деякі господарства південних та центральних районів Херсонської області розпочали його збирання.

«Прискорила проходження фаз і пшениця озима, яка наразі проходить фази від «цвітіння» до «молочної і молочно-воскової стиглості зерна», що також на півтора-два тижні раніше звичайних строків. Через посуху у південних областях зерно формується мілким, що може призвести до зменшення врожайності на 15-30%, а місцями і 50%», – ідеться в повідомленні.

Особливо страждають від дефіциту вологи у ґрунті на півдні посіви пшениці і ячменю озимого після непарових попередників, які дуже слабкі, низькорослі (23-35 см), з мілким колосом, малою кількістю зерен та низькою потенційною продуктивністю – до 5-7 ц/га. На таких посівах спостерігається всихання і відмирання не лише листків різних ярусів, а й цілих рослин.

Частина посівів озимих зернових культур у господарствах південних  областей загинула. Зараз здійснюється підрахунок площі загиблих посівів.

ІЦ УАК за матеріалами AgroTimes

Джерело http://agroconf.org

Відповісти

Ваш email не публікується