Світові ціни на м’ясо: що змінилось у травні? • Meat-Inform

За даними Індексу цін на м’ясо, який щомісяця публікує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), у травні ціни на м’ясо продовжували знижуватись. Дещо подорожчала лише яловичина.

За підсумками минулого місяця Індекс цін на м’ясо становив 168,0 пункту, що на 1,3 пункту (0,8%) менше, порівняно з квітнем. Таким чином світові котирування зменшуються уже п’ятий місяць поспіль. На цьому рівні індекс на 6,3 пункту (3,6%) нижче його значення у відповідному місяці минулого року та на 44 пункти (20,8%) нижче максимуму, який він досяг у серпні 2014 року.

У травні міжнародні котирування м’яса птиці та свиней продовжували падіння, що було спричинено високою доступністю експорту з великих країн-виробників. Подорожчання відбулося попри збільшення попиту у Східній Азії після послаблення заходів соціального дистанціювання через COVID-19.

Ціни на баранину трохи знизилися через зменшення попиту на імпорт з Близького Сходу, викликаного економічними та логістичними труднощами. Навпаки, котирування м’яса великої рогатої худоби зросли завдяки збільшення попиту через скорочення поставок з Бразилії та Океанії, де почалася фаза відновлення стада ВРХ.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується