Антикризова онлайн-конференція Андрія Ярмака

Як вплине на світову плодоовочеву галузь коронавірус та глобальна економічна криза вже завтра, 7 квітня, о 16:30 за Київським часом, розповість під час онлайн-конференції економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак.

“Подія безкоштовна. Щоб мати можливість задати питання під час ефіру, потрібно мати свій аккаунт на youtube. Можна також напряму адресувати мені питання в ФБ або на ФБ або Telegram @ayarmak“, – пише експерт на своїй сторінці в Facebook.

Долучитися до конференції можна тут>>>

“На минулому тижні було багато жартів на тему цін імбиру і попиту на нього. І не дивно – на торговельному майданчику EastFruit Trade Platform кількість пропозицій імбиру було більше, ніж кількість пропозицій картоплі! Тому проблем з пропозицією не було. І це також підтверджується динамікою цін – імбир дешевшав весь тиждень!

А ось на тлі зростання пропозицій імбиру, різко знизилася кількість пропозицій цибулі, картоплі та інших торішніх овочів, а також яблука. Але зате зросла кількість пропозицій редису і інший ранньої продукції”, – пише Андрій Ярмак.  

Набагато більше експерт обіцяє розповісти під час антикризової онлайн-конференції.

SEEDS.org.ua   

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується