Укрзалізниця відтермінувала до 1 червня новий договір на перевезення вантажів

Керівництво Укрзалізниці відтерміновує до 1 червня введення в дію нового договору на перевезення вантажів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Керівництво Укрзалізниці, розуміючи, у яких умовах зараз працює бізнес, необхідність підтримки українських компаній та виробників, соціальну відповідальність перед державою, вирішило відтермінувати початок дії цього договору до 1 червня 2020 року», — повідомив виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек.

За словами Желька Марчека, фахівці Укрзалізниці наразі працюють з усіма зверненнями та зауваженнями бізнесу й Антимонопольного комітету України щодо положень нового договору для ухвалення виважених рішень, які максимально відповідатимуть інтересам учасників перевізного процесу.

Водночас в Укрзалізниці вкотре нагадали про зближення тарифних класів. У компанії певні, що приведення тарифних класів до єдиних норм дасть ринку залізничних перевезень рівні та конкурентні умови роботи.

 

Укрзалізниця неодноразово ініціювала скорочення номенклатури вантажів позакласної групи та зближення тарифних класів, оскільки  сьогодні компанія працює в умовах, коли тариф на перевезення залежить від класу вантажу, а не від витрат на перевезення. Ця різниця може бути на 40% меншою, ніж середній тариф, – зазначив Марчек.

 

Нагадаємо, що наглядову раду АТ «Укрзалізниці» з іноземців пропонують розігнати та зекономити щомісяця більше 5 млн грн.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується