Органічне українське вино не може бути дешевим

До органічного вина українці ще не звикли – не кожному таке по кишені, а на європейський ринок потрапити не так просто, розповідає Валерій Петров, власник органічного виноробного господарства, що на Одещині.

Перше в Україні органічне вино стали виробляти зовсім не через бажання долучитися до світового “органічного” тренду – в ті часи просто на добрива не вистачало грошей, згадує винороб Валерій Петров.

Зараз власник виноробні може дозволити собі будь-які хімічні засоби для підвищення врожайності винограду, але не робить цього вже усвідомлено. А вино під торговою маркою “V.PETROV” сьогодні виключно органічне, з винограду, який росте на чистій “органічної” землі.

На сьогоднішній день під виноградниками у Валерія Петрова 50 га землі в Татарбунарському районі Одеської області. Сама технологія виготовлення вина особливо не відрізняється від звичайної, але, єдина відмінність в тому, що при ній не застосовуються ні консерванти, ні добавки.

Відсутність впливу хімічних препаратів природним чином позначається на врожайності винограду та обсяги продукції, розповідає винороб.

“Ми виробляємо стільки, скільки можемо реалізувати. На жаль, у нас народ не звик до органічного. Так, по-перше, воно порівняно дороге. По-друге, якщо в звичайних виноградниках ти можеш довести врожайність до 20 тонн га за допомогою добрив, то ми отримуємо 3-5 тонн/га.

Ми виробляємо 50 тисяч пляшок на рік, але можемо і 200, якщо буде попит споживача. Інший виноград ми відправляємо на переробку”, – ділиться Петров.

Продукцію реалізують поки тільки на внутрішньому ринку. Щоб привчити українського споживача до органічного вина Валерій Петров досить часто бере участь у всіляких ярмарках і виставках.

“На європейський ринок потрапити не так просто, тому поки не пробували. А з іншого боку, у нас є величезний внутрішній ринок, який ще не заповнений. У нас українці ще не знають, що таке органічне вино.

Не може пляшка вина коштувати 30- 50 грн. – це ж натуральна борматуха. Барвники, ароматизатори, спирт, вода – це основа напою у багатьох сьогоднішніх виробників. Тому ми і пропагуємо малих крафтових виноробів”, – резюмує власник виноробні.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується