Еко-ферма з Чернігівщини має намір випускати овече масло

ТОВ «Еко-ферма «Диво», що на Чернігівщині виготовляють сири, масло, ряжанку, молоко, йогурти, сметану, кефір, десерти тощо. В найближчих планах підприємства— почати випуск ще й овечого масла, повідомляє ua-story.com.ua.

На еко-фермі виготовляють продукцію, яка відповідає держстандарту і не використовують хімії.«Терміни зберігання нашої продукції обмежені. Так, наприклад, молоко залишається придатним для споживання не більше 5 днів, сметана, йогурти, кефіри — до одного тижня. До речі, для виробництва своїх йогуртів ми вирощуємо полуницю, решту ягід закуповуємо поруч. Перевагу віддаємо закупівлі у невеликих господарств — там гарантовано вирощують ягоди без хімії», — розповідає Олег Чорний, директор ТОВ «Еко ферма „Диво“».

Для виробництва масла на фермі використовують масло бійню, яка працює за принципом центрифуги.

«У нас масло буває тільки одне — 82,5%. Це коли ти взяв вершки, збив і отримав масло. До речі, в найближчих планах підприємства — почати випуск ще й овечого масла. Головний технолог Зінаїда Симчина — перша в Україні, хто запатентував овече масло», — додає директор.

За словами фахівців жирність овечого масла становить від 86%.

За словами технолога, ніша з овечим маслом є малоосвоєною та унікальною. Тим більше, що вівці на підприємстві вже є. Доїтимуть їх спочатку вручну, а потім спеціальними доїльними апаратами.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується