Через загибель овець Румунія хоче експортувати заморожену баранину

Адріан Орос, міністр сільського господарства Румунії, звернувся до посла Катару в Бухаресті з проханням до уряду країни щодо заміни торгівлі живими вівцями на експорт замороженої баранини.

“Міністр заявив, що у Румунії є велика зацікавленість у встановленні стійких партнерських відносин щодо експорту овець. У зв’язку з цим міністр передав пропозицію заохочувати та підтримувати катарських бізнесменів у встановленні прямих контактів з асоціаціями вівчарів Румунії для розвитку життєздатних партнерських відносин зі взаємною вигодою. Також міністр Адріан Орос висловив прохання, щоб держава Катар прийняла заміну експорту живих тварин на експорт туш охолодженим / замороженим, у літній період, особливо коли спекотно, як це рекомендує Європейська комісія “, – йдеться у прес-релізі Міністерства сільського господарства Румунії.

Минулого року корабель із 14 тис. овець на борту потонув у порту Мідія (Румунія). Розслідування показало, що тварини були в переповнених відділах судна. Постраждалий корабель Queen Hind мав ліцензію для заходу у всі порти ЄС і повинен був перевозити овець з Румунії до Саудівської Аравії. Румунія є важливим постачальником живих тварин до кількох країн Близького Сходу, особливо до Йорданії, але останнім часом влада прагне встановити заборону на експорт худоби, оскільки Єврокомісія вимагає дотримання стандартів благополуччя тварин, якими непередбачено їх довготермінове транспортування.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується