Вакансії для українських робітників пропонують 74 країни світу

Протягом 2019 року користувачі платформи “OLX робота” могли підібрати для себе варіанти працевлаштування за кордоном серед 74 країн світу. Найчастше українці цікавилися роботою в Польщі — 174 000 запитів, в Німеччині – 171 000, а також значна кількість людей планували підробити в Чехії — 103 000 запитів. Пише сайт finance.ua.

Дещо інша ситуація з країнами Північної Європи. Серед запитів на пошук роботи за кордоном 28 000 припало на вакансії в Норвегії, 21 000 – у Швеції і значна кількість у Фінляндії. Однак за цими напрямками знайти роботу було не надто легко, оскільки кількість відкритих вакансій обмежена.

Серед усіх запитів користувачів у категорії “Робота за кордоном” 5% склав пошук вакансії водія. Пропонували такі пропозиції в 2020 році в Ізраїлі, Швеції, Литві, Німеччині, Чехії, Польщі, Хорватії, Естонії, Словаччині та Угорщині.
Новиною стало те, що в 2019 році українці хвилювалися не тільки про власне працевлаштування, а й планували повноцінний сімейний підробіток.

Близько 35 000 запитів — це пошук вакансій для сімейних пар.

Якщо ж поглянути на карту України, то найбільш бажана робота за кордоном для людей в Київській, Львівській та Дніпропетровській областях, населення в цих регіонах активно відгукувалося на вакансії. За даними OLX робота, кількість відгуків на працевлаштування за кордоном склала понад пів мільйона.

Цікаво, що найнижчий рівень заробітної плати був у Чорногорії, Болгарії та Грузії – близько 16 000 грн. Однак за даними аналітики можна дійти висновку, що українці про це знають і неохоче цікавляться роботою в цих країнах, оскільки кількість запитів на вакансії в цих країнах найменша;

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується