Заборону на імпорт м’яса і худоби з Китаю вводить Азербайджан

Через поширення коронавірусу, який вперше виявили на продуктовому ринку в Китаї, Азербайджан забороняє імпортувати худобу, продукти тваринного походження та морепродукти з КНР. Захід, перш за все, спрямований на захист від інфекційних захворювань.

Агентство з безпеки харчових продуктів Азербайджану вирішило накласти тимчасову заборону на ввезення з Китаю тварин та продуктів тваринного походження. Для посилення заходів контролю було спрямовано наказ до Державного митного комітету Азербайджану про вжиття відповідних заходів у митних пунктах пропуску. Йдеться, на сам перед, про транспортні засоби, що прибувають в Азербайджан або проходять транзитом через територію країни з Китаю.

Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), коронавірус 2019-nCoV, який нещодавно було виявлено в Китаї, поширився вже на кілька країн, зокрема, захворювання виявили в Франції та Німеччині. У зв’язку з цим ВООЗ рекомендує посилити контроль за ввезенням живої худоби, продуктів тваринного походження та морепродуктів з країн, де підтвердили поширення вірусу.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується