Небезпечні захворювання тварин у світі: тижневий звіт

Минулого тижня у світі було виявлено 232 спалахи небезпечних захворювань тварин. Найбільш активно поширювались африканська чума свиней та пташиний грип, повідомляє видання PigUA.info з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Африканська чума свиней перебуває в фазі активного розповсюдження вже більш ніж два роки, а останнє масштабне поширення пташиного грипу фіксували в 2017 році. Цього року причиною поширення високопатогенного грипу птиці в Європі є достатньо тепла зима, що призвела до нетипової міграції диких птахів, які є основними розповсюджувачами вірусу.

З 18 по 24 січня у світі виявили 15 спалахів пташиного грипу. Найбільше осередків поширення вірусу було виявлено на Тайвані – 8. Два випадки пташиного грипу зафіксували в Угорщині. Також по одному спалаху захворювання зареєстрували в Китаї, Україні, Німеччині, Словаччині та Чехії.

Що ж до африканської чуми свиней, то минулого тижня у світі було зафіксовано 202 спалахи, найбільше – в Румунії (128) та в Угорщині (51). В Україні виявили 2 випадки АЧС.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується