Через експорт до Китаю споживання яловичини в Аргентині помітно скоротилось

Обсяг середнього річного споживання яловичини в Аргентині протягом минулого року скоротились на 5 кілограмів на особу. Це найнижчий рівень вживання м’яса ВРХ в країні за останні 10 років, свідчать дані, оприлюднені Палатою м’ясної промисловості та торгівлі Аргентини.

У той час, як експорт яловичини з Аргентини у 2019 році процвітав, ситуація на внутрішньому ринку була протилежною. Минулого року споживання яловичини в Аргентині знизилося майже на 5 кілограмів. Свинина, курка і навіть смажені овочі замінили яловичину на звичайному щотижневому грилі жителів країни. Крім того, втрата купівельної спроможності через ситуацію з економікою в умовах спаду сприяла зменшенню попиту на яловичину на внутрішньому ринку. Утім галузь була підтримуваною експортом, який протягом останніх двох років зростав. Особливо високими обсяги продажів були в напрямку Китаю. Це також не сприяло внутрішньому попиту, оскільки ціни на м’ясо зросли.

У період з січня по листопад 2019 року експорт яловичини з Аргентини досяг 501 509 тонн, збільшившись на 51%, порівняно з таким же періодом 2018 року. Більш ніж 350 000 тонн яловичини було відправлено до Китаю.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується