Сівалку Väderstad Spirit оснастили системою контролю висіву SeedEye

Протягом 2020 року для сівалок Väderstad Spirit R 300S, Spirit 600-900S і Spirit 600-900C буде доступна система контролю висіву SeedEye, що відкриє для аграрія нові можливості точного висіву насіння та добрив.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Система контролю SeedEye Väderstad, яка отримала відзнаку DLG на виставці «Агрітехніка 2019» у Ганновері, точно обраховує дані щодо кожного квадратного метра поля. Система SeedEye складається із двох частин — блоків для моніторингу та підрахунку. Основою системи є датчики контролю SeedEye, що реєструють кожну насінину, а також потік добрив, які проходять через висівні трубки.

За використання системи контролю SeedEye норма висіву встановлюється у форматі певної кількості насіння в штуках на квадратний метр. Під час роботи в полі датчики точно фіксують кожну насінину, що проходить через кожен окремий насіннєпровід. Після поєднання цієї інформації з даними швидкості руху сівалки, яку зчитує радар, подавання насіння автоматично регулюється відповідно до швидкості руху агрегату для дотримання обраної норми висіву в штуках на квадратний метр.

 

«Технології, які допомагають розширити доступ до інформаційних ресурсів, є ключем до точного землеробства. Маючи доступ до точних даних висіву, аграрій може приймати оптимальні рішення з управління сільськогосподарським підприємством для підвищення ефективності та отримання максимальних результатів у рослинництві», — зауважив Маттіас Ховнерт, старший віце-президент із продажу та маркетингу компанії Väderstad.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується