Kinze анонсував випуск оновлених сівалок

Навесні 2020 року компанія Kinze представить вдосконалені сівалки 05 Series.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Kinze вже оголосив про випуск 2- рядкової сівалки 4705 з міжряддями 75 см, оснащеної компактним механізмом складання для транспортування Mach Till. Сівалки серії 05 матимуть ряд модернізацій, які збільшать термін служби багатьох компонентів, спростять технічне обслуговування, покращать продуктивність і знизять загальну вартість користування агрегатом.

 

«Під час триваючого спаду економіки ми знаємо, що кожна копійка має значення. Простої дорогі. Ремонт дорогий. Обслуговування дороге. Ми регулярно отримуємо пропозиції від наших клієнтів і дилерів про те, як ми можемо покращити нашу продукцію. Ми вислухали й витратили значну кількість часу на розробку способів скорочення часу простою, ремонту і підвищення продуктивності. Я пишаюся прихильністю нашої команди цього проекту, і я рада бачити, що ці удосконалення сівалок допомагають нашим клієнтам досягати необхідного рівня прибутку», — розповіла Сюзанна Веач, президент Kinze Manufacturing.

 

Нові моделі сівалок будуть оснащуватися вакуумними вентиляторами зі зниженим рівнем шуму і меншими витратами на гідропривід за рахунок використання вакуумних шлангів діаметром 3,81 см.

Модернізована система транспортування насіння з об’ємним заповненням працює з великою кількістю типів культур і з більш високими нормами висіву.

Для зменшення ущільнення на сівалці моделі 4905 будуть встановлені радіальні шини Firestone IVF.

Широкозахватні моделі сівалок 4905 і 4705 матимуть поршневий насос змінного обсягу з приводом від ВВП. Окрім того, спрощена гідравліка у моделі 4905 підвищує зручність обслуговування і скорочує час складання сівалки.

Всі моделі вдосконалених сівалок будуть закінчуватися на 05.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується