Більшість вегетаріанців відмовляються від м’яса не на довго

Коли йдеться про споживання м’яса та здоровий раціон, важливо дотримуватись балансу, адже, скажімо, надмірне вживання червоного м’яса призводить до підвищення ризиків виникнення деяких онкологічних захворювань, а повна відмова від тваринних білків небезпечна для серцево-судинної системи та призводить до зниження імунних властивостей організму.

Саме проблеми зі здоров’ям примушують багатьох вегетаріанців та веганів повернутися до cпоживання м’яса. Про це свідчить дослідження Humane Research Council (HRC), у якому взяли участь 11 тис. американців, що коли-небудь вирішували відмовитись від споживання м’яса. Виявилося, що 84% веганів та вегетаріанців повертались до споживання білків тваринного походження.

“Серед основних причин зміни рішення переважна більшість (64%) називає занадто різкий (кілька днів чи тижнів) перехід на рослинну їжу. Також деякі реципієнти зауважили погіршення стану здоров’я після переходу на вегетаріанство. Дійсно, відмова від м’яса має низку недоліків. У першу чергу, це обмеженість споживання тваринного білка. Саме він є матеріалом для формування тканин, імунних тіл та формених елементів крові”, – зазначають в Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується