Syngenta, Bayer та BASF стабільно лідирують на світовому ринку ЗЗР

Зростання світового ринку засобів захисту рослин щорічно складає 2,5-3%. Згідно прогнозів, протягом наступних п’яти років така тенденція збережеться. Трійка лідерів серед виробників на світовому ринку ЗЗР вже більше 5 років залишається незмінною. Так, Syngenta, Bayer і BASF впевнено тримають свої позиції. Повідомляє Latifundist.com.

Очікується, що світовий ринок агрохімії (ЗЗР, добрив і т.д.) до кінця 2025 р. складе $308,4 млрд, збільшившись в середньому на 4,69% у період між 2019 і 2025 рр. За попередніми оцінками аналітиків Kleffmann Group, світовий ринок ЗЗР у 2019 р. досягне $55,7 млрд. До 2020 р. темп зростання прискориться за рахунок Азії і Латинської Америки.

Згідно показників обсягу продажів ЗЗР в 2018 р., AgroPages склав рейтинг світових агрохімічних компаній. Придбання і злиття великих компаній в останні роки посилили концентрацію в галузі, а список ТОПів оновився. Проте трійка лідерів залишилась незмінною — Syngenta, Bayer і BASF вже протягом 5 років впевнено тримають позиції.

Нагадаємо, нещодавно в Китаї ChemChina і Sinochem оголосили про злиття, результатом якого стане об’єднання підприємств у нову холдингову компанію Syngenta Group Co. До новоутвореного холдингу увійшли компанії Sinochem, Syngenta та ADAMA, яка теж входить до 10-ки лідерів із продажу ЗЗР. Як стверджують аналітики, об’єднання в єдину групу дозволить цим компаніям не лише очолити ринок, а й оновити портфель своєї продукції.

Компанія Bayer, яка посідає друге місце серед світових виробників ЗЗР, у червні 2018 р.  успішно завершила придбання Monsanto та стала єдиним власником, що позитивно відбилось на чистому прибутку її основної діяльності.

Серед лідерів світового ринку ЗЗР впевнено тримається компанія BASF, яка в Україні зробила ставку на розвиток відносин з дистриб’юторами, укладаючи з ними трирічні контракти.

Компанія Corteva Agriscience, яка не увійшла до трійки лідерів, але займає 4 позицію серед світових виробників ЗЗР, знизила продажі насіння на 8% за перші півроку 2019 р., порівняно з аналогічним періодом 2018 р. Більшість українських дистриб’юторів відмовляється продавати насіння бренду Brevant компанії Corteva Agriscience. Найкращу селекцію компанія почала продавати цього сезону самостійно.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується