На Донеччині зрубали дубів на 1 млн 300 тис гривень

За результатами оглядів  виявлено 8 лісових ділянок, на яких було проведено незаконну рубку дерев породи дуб, повідомляє Державна екологічна  інспекція.

З  26.12.2019 по 17.01.2020 року фахівці  Державної екологічної  інспекції у Донецькій області  були залучені ОВС СУ ГУНП в Донецькій області до слідчих дій досудового розслідування у кримінальному впровадженні з ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 185, ч.1 ст. 364, ч.2, 3, 4 ст. 246 Кримінального кодексу України, з метою всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження для огляду лісових ділянок та встановлення і визначення майнових збитків від викрадення деревини.

Під час проведення слідчих дій було встановлено незаконну рубку дерев на території Олександрівського лісництва ДП Покровського лісгоспу, в тому числі на території ПЗФ (ландшафтний заказник місцевого значення “Балка”) між селами Михайлівка та Некременне, Олександрівського району Донецької області.

Загальний розмір збитків, завданих державі внаслідок незаконної вирубки  складає 1 млн. 300 тис грн.

Також державними інспекторами спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорськ,  проведено огляд лісових ділянок урочища «Байрачне» Олександрівського лісництва ДП Покровський лісгосп. Під час огляду  встановлено, що насадження, які відведені в рубку, не відмічені  в натурі.

Одночасно інспекторами під час огляду 5-го виділу 10 кварталу вищезазначеного лісництва, виявлено залишки видалення зелених насаджень (пні)  породи ясен  у кількості 320 одиниць на яких відсутні клейма лісгоспу.

За результатами перевірки буде розраховано збитки, нанесені державі внаслідок видалення дерев без відповідних дозвільних документів.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується