Шість українських виробників будуть представлені на виставці Alimentaria 2020 у Барселоні

ЄБРР, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України, запрошує українські малі та середні підприємства агропродовольчого сектору до участі у колективному стенді України на виставці ALIMENTARIA 2020, яка відбудеться 20-23 квітня 2020 року у м. Барселона, Іспанія.

До участі запрошуються малі та середні підприємства-виробники усіх видів круп та борошна, кондитерських виробів, здорових снеків, випічки, ягід та фруктів, безалкогольних напоїв. Перевага надаватиметься компаніям з досвідом експорту.

ALIMENTARIA – одна з найважливіших харчових виставок у світі та Середземноморському регіоні, яка визначає міжнародні тренди та тенденції цієї галузі, а також дозволяє налагодити міжнародні ділові контакти з понад 150 тис. відвідувачів з понад 150 країн ЄС, Азії, Латинської Америки, Північної Америки, Африки. Серед відвідувачів виставки – виробники, дистриб’ютори, імпортери, власники роздрібних мереж та супермаркетів, ресторанів, закладів громадського харчування, готелів та інші.

Шість українських компаній, обраних для участі на стенді шляхом конкурсного відбору та згідно критеріїв, отримають:

  • Робочу площу для представлення продукції та зону для проведення b2b зустрічей на Українському колективному стенді (загальна площа – 54 м. кв)
  • Розробку дизайну стенду, забудовану площу для компанії, меблі для проведення В2В
  • Тренінг  та консультаційну підтримку з підготовки до участі у виставці, проведення переговорів.

Вищезазначені послуги, включаючи витрати на оренду та забудову стенду, фінансуються ЄС в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізуються ЄБРР.

Учасники самостійно покривають реєстраційний внесок від компанії – 696 євро та логістичні витрати (переліт, проживання), доставку зразків.

РЕЄСТРАЦІЯ, умови участі, критерії відбору – за посиланням:

https://preview.mailerlite.com/z1q5z4

Реєстрація триває до 11 лютого 2020 року включно.

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується