У ДПЗКУ запланували до кінця січня законтрактувати 50 тисяч тонн зерна майбутнього врожаю

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) закінчує осінній етап Програми закупівлі зерна майбутнього врожаю на 2020 рік, повідомляють у прес-службі корпорації.

На сьогодні законтрактовано більше 19 тис. тонн фермерської продукції, протягом тижня будуть оформлені угоди ще на 20 тис. тонн. До кінця січня Корпорація планує вийти на показник у 50 тис. тонн законтрактованої продукції. Після цього, у зв’язку з погодними умовами, почнеться зимова пауза у проведенні інспекцій фермерів та посівних полів.

«Для участі у Програмі виробники повинні мати досвід вирощування сільськогосподарських культур не менше ніж 2 роки. Корпорацією були зібрані заявки фермерів, проаналізовано їхнє фінансове становище, та стан посівних. При укладенні договорів ДПЗКУ враховувала фінансову стабільність контрагентів, позитивну кредитну історію, а також висновки страхових агентів щодо реального стану посівів. Оформлення документів здійснювалося власними силами, через мережу філій ДПЗКУ», – йдеться у повідомленні.

ІЦ УАК за матеріалами АгроЮг

Джерело http://agroconf.org

Відповісти

Ваш email не публікується