На Херсонщині впроваджують програму боротьби з амброзією

16 січня 2020 року в Департаменті розвитку сільського господарства та зрошення обговорили план дій щодо завчасних заходів з ліквідації карантинного бур’яну — амброзії полинолистої.

Згідно з програмою, розробленою Департаментом та затвердженої 18 жовтня 2019 року рішенням Херсонської ОДА, визначений комплекс заходів з ліквідації амброзії полинолистої на Херсонщині.

Основними завданнями програми є привернення уваги населення та громадськості до проблеми поширення амброзії, проведення карантинних заходів з її ліквідації на території населених пунктів, на узбіччях доріг, с/г угіддях та землях запасу.

 

«Одне із найважливіших завдань, що постає перед сільським господарством щодо підвищення врожайності — боротьба з бур’янами, зокрема амброзією, шкодочинність якої у районах масового поширення винятково велика та проявляється у зниженні врожайності сільськогосподарських культур, засміченні їх врожаю, погіршенні якості кормів, зниженні продуктивності пасовищ і, що надзвичайно важливо, у негативному впливу на здоров’ї людей», — йдеться в повідомленні.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується