Британська компанія почала вирощувати овочі без ґрунту

Британська компанія LettUS Grow, яка займається вирощуванням овочів без ґрунту, виділила вченим на розробку запилювальної технології 2 млн фунтів стерлінгів або майже $2,6 млн. Про це повідомили на сайті join.info.ua.

Займатимуться проектом вчені Брістольського університету. На їх думку, закриті ферми не потребують насиченого корисними речовинами ґрунту, оскільки не використовують пестициди й забезпечують підтримку стабільних кліматичних умов цілодобово.

Ферми із аеропонікою застосовують аерозоль, який розприскує на рослини  необхідні поживні речовини — таким чином коренева система насичується.

 

«Ці інвестиції дають нам платформу для реального прискорення у 2020 р. й збільшення поставок нашої технології фермерам всією країною», — повідомив співзасновник та керуючий директор LettUs Grow Чарлі Гай.

 

На його думку, інвестиція в аеропоніку стане вигідною. Новатори також наголошують на зменшенні викидів у довкілля та мінімізації збитків від впливу екстремальних погодних умов.

Противники стартапу вважають, що, хоча система і має екологічні переваги (відмова від пестицидів і гербіцидів), проте не зможе стати повноцінною заміною традиційного землеробства.Н


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується