Стало відомо, чи звільнить Зеленський Гончарука з посади прем’єр-міністра — АГРОПОЛІТ

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук з’явиться у парламенті, аби пояснити заяву про відставку. Про це кореспонденту AgroPolit.com у кулуарах Верховної Ради повідомив представник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

За джерелами AgroPolit.com, відставки Гончарука не буде. Володимир Зеленський розгляне заяву про складання повноважень, але не підпише її. Таким чином президент хоче надати другий шанс Гончаруку, публічно продемонструвавши мандат своєї довіри. Якщо заява все ж піде у зал Ради, її не підтримають там.

Повідомляється, що таким способом Володимир Зеленський відреагує на заяву про складання повноважень Гончарука після провокативного аудіозапису.

«В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда», — написав Олексій Гончарук у Telegram.

 

Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент, — додав він.

 

Раніше повідомлялося, що найближчим часом Кабмін посилять одним чи двома віце-прем’єрами: і зараз розглядають три кандидатури – Сергія Тігіпка, Валерія Хорошковського та Юлію Ковалів.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується