Олексій Гончарук звернувся до Володимира Зеленського із заявою про відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку. Про це очільник уряду повідомив сьогодні на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Як зазначив Олексій Гончарук, пояснюючи такий крок, в останні дні всі стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. “Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером.

Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда.

Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент”,- зазначив керівник Уряду.

Він також зазначив, що Президент Володимир Зеленський, є людиною, “якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати єфективність кожного члена своєї команди, що змінює країну”.

Він також висловив думку, що сьогоднішня урядова команда – це “команда порядних людей”.

“Саме тому я не припиню повторювати цю тезу: на топ-рівні в Уряді корупції немає. Якщо якісь прояви і залишилися на нижніх рівнях, то лише тому, що ми ще не встигли до них дістатися.

На жаль, за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями. Головне, що зупинятися ми не маємо права та не будемо! Як би цього не хотіли наші опоненти, що звикли жити у тіні. Тому вони застосовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у владу”,- висловив думку Олексій Гончарук.

AgriGator

 

 

Відповісти

Ваш email не публікується