Стало відомо, що стане з пармезаном і фетою в Україні

Про концепцію географічних зазначень, переваги їхнього запровадження для виробників, споживачів і територій, а також про перспективи українських географічних зазначень розказали учасники пресконференції «Географічні зазначення в Україні».

«Згідно із новою редакцією закону про географічні зазначення такі продукти як коньяк, шампанське, а також захищені географічними зазначеннями сири рокфор, пармезан та фета мають право іменуватися лише там, звідки вони походять: із провінцій Коньяк, Шампань тощо. В інших місцевостях такий плагіат буде каратись солідними штрафами. При цьому під санкції потраплять як виробники, так і продавці», — зазначив Гайванович.За його словами, для переходу на нові назви визначено перехідний період. Для окремих спиртних напоїв — коньяку, шампанських він триватиме до кінця 2025 року, для трьох сирів — рокфор, пармезан і фета — до кінця 2022-го.

З іншого боку, система власних географічних зазначень в Україні перебуває наразі в процесі становлення, і лише щойно було зареєстровано перший український харчовий продукт з географічним зазначенням — «гуцульську овечу бриндзю». Тепер на черзі інші продукти (серед них — сир, мед, ягоди, вино, спиртні напої), робота над реєстрацією яких триватиме у 2020 році.

 

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується