На Вінниччині популяризуватимуть продукти регіональних виробників

Вінницька область впроваджує проект популяризації власної продукції. “Вироблено на Вінниччині” – логотипом з такими словами маркуватимуть продовольчі товари місцевих виробників.

Ініціатива належить департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку. Її оприлюднили під час зустрічі з представниками великих торговельних центрів і вони підтримали пропозицію, пише прес-служба ОДА. В адміністрації вважають, що реалізація такого проекту сприятиме збільшенню продажу місцевих товарів.

“Маркування продукції регіонального товаровиробника — це практика низки європейських країн. На нашу думку, цей досвід заслуговує наслідування. Покупцеві простіше вирізнити на прилавку місцеву продукцію, а виробники матимуть зиск від збільшення реалізації.

У результаті забезпечимо додаткові надходження коштів до місцевих бюджетів”, – зазначив керівник департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА Володимир Мережко.

Зокрема він підкреслив, що реалізація такого проєкту забезпечить відповідне зростання попиту на товари, які вироблено на Вінниччині, що в свою чергу забезпечить збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Проект упроваджуватимуть на підставі Меморандуму про співпрацю між названим департаментом і підприємствами роздрібної торгівлі. До участі запрошують керівників великих і малих закладів торгівлі.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується