Через скандал з прослуховуванням Кабміну Гончаруку готують двох віце-прем’єрів з економіки

Відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука та всього Кабміну через економічні одкровення та критику економічних знань Володимира Зеленського найближчим часом не буде. Про це повідомили джерела AgroPolit.com в Офісі президента.

За даними нашого джерела, є кілька цікавих нюансів у цій ситуації.

Перший – запис зробила Юлія Ковалів, а не відповідні секретні служби. Другий — прем’єр-міністр не піде у відставку, хоча заява написана і передана ним Зеленському. Третій – Зеленський після цього всього сам дзвонив Гончаруку і в цій розмові приємного було мало, але уряд буде і далі працювати. Четвертий нюанс – в найближчому часі Гончарука міняти не будуть, але посилять Кабмін одним чи двома віце-прем’єрами: на них зараз розглядають три кандидатури – Сергія Тігіпка, Валерія Хорошковського та Юлію Ковалів», — говорить наше джерело.

Нагадаємо, вчора у мережі з’явилася інформація, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук начебто написав заяву про звільнення через оприлюднення запису, де він визнає, що він «повний профан в економіці» та не надто коректно висловлюється щодо розуміння президентом фінансових моментів. У КМУ заперечили інформацію про відставку Гончарука.

Чим запам’яталась робота уряду за перші 100 днів читайте у матеріалі Агросектор оцінив 100 днів роботи нового уряду з розвитку сектору. Результати опитування презентовано у матеріалі AgroPolit.com.

«Що отримав агросектор — на раз упав, на два віджався». Деталі урядової програми на 5 років – за посиланням.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується