Плюс 22 тисячі тонн зі зберігання сільгосппродукції для філії «Вознесенська»

Нові потужності зі зберігання сільськогосподарської продукції перевантажувального термінала прийняті в експлуатацію. Тепер загальна місткість ємностей зі зберігання зерна філії «Вознесенська» становить близько 98 тис. т (найбільша серед усіх філій компанії в Миколаївській обл.), а річний обсяг перевантажень збільшиться до понад 600 тис. т.

Після успішних випробувань єдина автоматизована система прийому, обробки та відвантаження зернових та олійних культур на водний та автомобільний транспорт підприємства повністю готова до роботи, адже підрядники та фахівці компанії налагодили нове обладнання та під’єднали потужності до існуючого технологічного комплексу філії.

Нові потужності уже працюють на повну. Перша культура, яку завантажили в ємності, – пшениця. Наразі на доробку та зберігання передано близько 6,6 тис. т збіжжя, завантаживши одне з трьох зерносховищ. Проте робота не зупиняється, й сьогодні спеціалісти компанії продовжують приймати сільгосппродукцію, зокрема триває заповнення пшеницею другого зерносховища.

Усе збіжжя, яке «НІБУЛОН» приймає на перевантажувальному терміналі філії «Вознесенська», відвантажується та доставляється до морського термінала компанії у Миколаєві або одразу на зовнішній рейд виключно водним транспортом. Й тепер, завдяки збільшенню виробничих потужностей цього підприємства, обсяг прийнятої сільгосппродукції зросте, а щороку автошляхи Миколаївської області та Миколаєва будуть розвантажені щонайменше на 25 тис. вантажівок.

ІЦ УАК за матеріалами Нібулон

Джерело http://agroconf.org

Відповісти

Ваш email не публікується