Найбільші світові експортери м’яса нарощують виробництво

Зростання попиту на м’ясо на світовому ринку, спричинене поширення африканської чуми свиней, сприяє розвитку галузі тваринництва. Зокрема, обсяги виробництва і продуктивність нарощують найбільші світові виробники та експортери, такі як Мексика.

Тваринництво створює більш ніж 40% вартості агропродовольчої продукції країни та допомогло посісти Мексиці сьоме місце серед найбільших виробників тваринного білка у світі.

Мексиканська м’ясна промисловість повідомляє про зростання виробництва. Наприклад, у вересні 2019 року експорт яловичини, свинини та птиці збільшився на 17,3% порівняно з аналогічним місяцем 2018 року, повідомляє міністр сільського господарства країни Віктор Вілалобос Арамбула.

Він заявив, що завдяки такому розвитку зменшується залежність Мексики від інших країн щодо імпорту птиці та свинини, а також молока. Міністр підкреслив, що бюджет Національної служби з питань охорони здоров’я, безпеки та якості сільського господарства у 2020 році зросте, що дозволить підвищити рівень біобезпеки та сприятиме розвитку галузі тваринництва.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується