Штучне м’ясо коней планують виготовляти в Росії

Замінники м’яса рослинного походження набувають широкої популярності у світі, акції його виробників постійно зростають, а вартість деяких компаній оцінюється в мільярди доларів. Інша альтернатива традиційному м’ясові, продукт, вирощений з клітин тварин у лабораторних умовах, через високу вартість і складність виробництва ще не представлений на ринку жодної країни. Утім, наразі в світі діє близько 30 проєктів з виготовлення лабораторного м’яса.

Учені вирощували в лабораторії так звану клітинну яловичину та свинину, але до відтворення таких непоширених видів тваринного білка як конина не вдавався ще ніхто. Скоро це зміниться – російські вчені з Казані оголосили про старт проєкту з лабораторного вирощування м’яса коней.

Конину будуть виготовляти з допомогою стовбурових клітин тварин. Учені переконують, що це м’ясо буде навіть більш корисним, ніж натуральне – його виростять в стерильних умовах без застосування антибіотиків та інших додаткових речовин. Лабораторну конину будуть друкувати на спеціальному біопринтері. Термін дії проєкту – 5 років.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується