Торгову угоду між США і Китаєм підпишуть наступного тижня

 

Наступного тижня, 13-15 січня, віце-прем’єр Китаю Лю Хе відвідає Вашингтон. Там він підпише першу фазу угоди між США і Китаєм. Про це заявив офіційний представник Міністерства торгівлі Китаю Гао Фенг. Також чиновник зазначив, що переговорні групи обох країн підтримують тісний зв’язок з конкретних умов підписання. Повідомляє Elevatorist.com з посиланням на Reuters.com.

За даними американського джерела, до складу китайської делегації увійдуть 10 офіційних осіб, в тому числі, міністр торгівлі Чжун Шань, віце-міністр фінансів Ляо Мінь, віце-міністр закордонних справ Чжен Цзегуан, а також посол Китаю в Вашингтоні Цуй Тянькай.

Поки не оприлюднено жодна версія тексту щодо торговельної угоди. Як зазначається, китайським чиновникам ще належить публічно заявити про ключові моменти, таких як збільшення імпорту товарів і послуг США на $200 млрд протягом двох років.

Як завив високопоставлений чиновник з сільського господарства Хан Цзюнь, Китай не буде збільшувати свої щорічні низькотарифного імпортні квоти на кукурудзу, пшеницю і рис, щоб врахувати збільшення закупівель сільськогосподарської продукції зі Сполучених Штатів.

Цей крок може ускладнити виконання Пекіном зобов’язань із імпорту в рамках торгової угоди.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується