Милованов назвав мотиви «земельного лобі» у склад «Батьківщина», ОПЗЖ, «Національний корпус», «Свобода»

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов назвав мотиви «земельного лобі» у склад «Батьківщина», ОПЗЖ, «Національний корпус», «Свобода». Про це ідеться в матеріалі на АgroРolit.com.

«Вони зацікавлені у тому, щоб був збережений статус-кво. Частина з цих сил дійсно отримує фінансування з «тіньового» ринку землі — я не можу цього довести, але я підозрюю і у мене є певна інформація… У мене є інформація від спецслужб України, і мені дуже неприємно дивитися на людей, які на біле кажуть чорне, виходять на трибуну, а самі мають під контролем 50 чи 60 тисяч гектарів або в оренді, або просто державної землі, яку контролюють через керівників державних підприємств чи місцевих чиновників.

 

Вони на цій землі заробляють і при цьому розповідають, як захищатимуть пересічного українця. Але це доводить суд, а не я тут в офісі, тому я на персоналії не переходжу, – сказав Милованов.

 

За його словами, друга частина цих груп не заробляє на агро.

 

Це вже просто політика, коли люди в опозиції будують собі політичний капітал на ідеологічній або просто ситуативній основі. І це вже нормальна частина демократії. Єдине, що мені тут не подобається, — насилля, — наголосив він.

 

І додав:

 

Інша справа, якби вони пропонували якусь альтернативу з реальними розрахунками, тоді б була розмова. Але розмова вже закінчилась. Партія «Слуга народу» відповіла на три головні запити: обмеження іноземців, обмеження концентрації угідь і фінансування для середніх фермерів.

 

Нагадаємо, що відмова депутатів обмежувати максимальну кількість земель у власності на місцевому рівні до 35% території місцевих громад створить умови для монополізації ринку землі на місцевому рівні. 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується