Німеччина збільшить квоти на перевезення для України

 

На 2020 рік для українських перевізників квота збільшиться на 9 800 штук. Про це повідомляє прес-служба Мінінстрафструктури.

В ході засідання українсько-німецької Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень було погоджено підвищення квот до 90 тис.

«У 2020 році уряд Німеччини збільшить кількість дозволів на 4 тис. По 2 тис. на транспортні засоби, які відповідають нормам ЄВРО-4 та ЄВРО-5», — додають у Мінінфраструктури.

Поштовхом до збільшення кількості квот для здійснення міжнародних автомобільних перевезень стало збільшення обсягу товарообігу між країнами.

Україна та Німеччина погодили, що дозвіл діє для поїздки туди і назад в двосторонніх або транзитних сполученнях. Дозвіл також дозволяє виконання комбінації двох різних видів перевезень (двостороннього і транзитного), під час виконання одного кругорейсу в прямому та зворотньому сполученні.

Дія дозволу розповсюджується також на виконання транспортування в/з третіх країн, якщо транспортний засіб слідуватиме через територію країни реєстрації АТЗ.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується