Застосування лабораторних аналізів дають гарантію якості добрив

 

Ринок добрив переповнений фасильфікатом та неякісною продукцією, яка може не просто не спрацювати, а й нашкодити посівам. Потрібно бути впевненим, у якості добрив відразу, повідомляє керівник агробіологічної лабораторії «Інституту здоров’я рослин» компанії UKRAVIT Володимир Конограй.

 

 

«Застосування добрив – доволі затратна частина виробництва сільгосппродукції, тому необхідно бути певним, яку діючу речовину ви вносите, і чи відповідає її кількість зазначеній на етикетці – щоб не вийшло так, що замість повноцінної поживи ви «підживите» свої поля неякісним продуктом або, що гірше, невідомо чим», – радить Володимир Конограй.

 

 

Дати 100 % гарантію якості придбаних добрив, на думку вченого, може лише дослідження в лабораторних умовах.

 

 

«Ми проводимо дослідження мінеральних та органічних добрив на цілий спектр різноманітних показників – вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот тощо, – розповідає Володимир. – Для досліджень використовується сучасне обладнання від світових виробників, застосовуються якісні і кількісні аналітичні, фізико-хімічні методи та атомно-емісійний спектральний аналіз. Крім того, ми надаємо замовникові  протокол досліджень, в якому зазначається вміст діючої речовини в добриві, та чи відповідає він вмісту, заявленому у сертифікаті. Таким чином, аграрій може бути певним, що придбав якісні добрива, і без сумніву застосовувати їх на своїх полях».

 

 

В «Інституті здоров’я рослин» також є можливість отримати рекомендації щодо застосування досліджених добрив із урахуванням особливостей господарства, як от: показники ґрунту, сортові особливості вирощуваних культур, інформація про попередників тощо. Це дає можливість оптимізувати процеси живлення рослин та витрати на них.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується