У країнах ЄС помітно подорожчала свинина

Цього тижня закупівельні ціни на свиней забійних кондицій зросли на кілька центів майже у всіх країнах Євросоюзу, повідомляє pigua.info. Таким чином європейські закупівельники готуються до різдвяних свят. Найбільш помітне зростання котирувань відбулося в Австрії, Бельгії, Нідерландах та Німеччині.

Єдина країна ЄС, де цього тижня ціни на живець свиней не змінились, була Данія. Утім, наразі закупівельні ціни там найвищі в Євросоюзі – 1,95 євро за кілограм.

У Німеччині котирування зросли на 3 євроценти і наразі складають 1,896 євро за кілограм. У Нідерландах підвищення цін склало 7 євроцентів і кілограм живця в країні в середньому вартує 1,874 євро. У Бельгії свині забійних кондицій подорожчали на 6,2 євроцента до 1,779 євро за кілограм. У Франції живець вартує в середньому 1,902 євро за кілограм, що майже на 2 центи дорожче, ніж минулого тижня. В Іспанії середні котирування складають 1,916 євро за кілограм (+2,3 цента), в Австрії – 1,858 (+ 6,2 цента), у Великобританії – 1,801 (+ 1,5 євроцента).

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується