«НІБУЛОН» – переможець Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018»

Перемогу у номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на прибуток» (великий платник податків) уже вкотре здобуває компанія «НІБУЛОН».

28 листопада у Києві вже всьоме відзначили найсумлінніших платників податків України. Незмінні організатори рейтингу – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України».

Традиційно конкурс проходив у два етапи: регіональний та всеукраїнський рівні. Усі учасники розподілені за трьома категоріями – великі, середні та малі підприємства. Серед основних критеріїв рейтингу – податкова дисципліна, своєчасність сплати податків, розмір заробітної плати та кількість офіційно працевлаштованих працівників.

На сайті ВГО АППУ зазначають, що цього року у першому турі було розглянуто 381 подану заявку від учасників, а в другий тур до генеральної дирекції конкурсу передано 116 заявок.

Приємно відзначити, що це вже п’ята нагорода різних рівнів для «НІБУЛОНа». Раніше компанія уже була визнана переможцем всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» у 2011, 2012 та 2014 роках. Перемогу у регіональному турі ми отримали у 2017 році.

ІЦ УАК за матеріалами Нібулон

Джерело http://agroconf.org

Відповісти

Ваш email не публікується