Новий випадок АЧС зафіксували в Україні

Минулого тижня ще одне українське господарство постраждало від африканської чуми свиней. Спалах захворювання зафіксували в особистому селянському господарстві на Миколаївщині. Це другий спалах АЧС, зареєстрований на території України цього місяця.

Свиней, заражених вірусом АЧС, виявили 14 листопада у присадибному господарстві в селі Троїцьке, Новоодеського району, повідомляє pigua.info з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. Наявність вірусу в біоматеріалах відібраних у свиней з особистого селянського господарства підтвердили результати аналізів Одеської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

З метою припинення поширення вірусу, в Новоодеському районі було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії та затверджено план заходів з ліквідації АЧС.

Нагадаємо, перед зазначеним випадком на Миколаївщині, востаннє вірус африканської чуми свиней в Україні виявили 5 листопада. Спалах зафіксували серед диких свиней на Житомирщині на території урочища “Біле болото” РРГО “Радомишльські мисливці”.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується