XZ

Корейці почали відмовлятися від свинини через АЧС

Інститут економіки сільського господарства Південної Кореї (KREI) провів дослідження корейського ринку м’яса. Виявилося, що майже половина жителів країни почали обмежувати себе в споживанні свинини після того, як в Південній Кореї виявили африканську чуму свиней. Одна з причин зміни споживчої поведінки – різке зростання цін на свинину.

Після повідомлень про АЧС 45,4% жителів Південної Кореї відмовились від споживання м’яса свиней або частково обмежили його кількість в раціоні. 7 з 10 серед тих, хто відмовляється від свинини, зробили це не через подорожчання, а через побоювання щодо якості м’яса. Хоча, вчені й запевняють, що свинина з тварин, заражених АЧС, не є шкідливою для людей, і її потрапляння в магазини малоймовірне, багато корейців висловлюють побоювання з цього приводу.

Перший випадок африканської чуми свиней у Південній Кореї зафіксували у вересні цього року. З того часу в країні зареєстровано 14 спалахів АЧС. Утім, наразі ситуація стабілізувалась – в останні тижні жовтня не було жодного повідомлення про нові випадки заражень.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується