Поплавський розповів скільки має орендованих земель

Колишній ректор Київського національного інституту культури та мистецтв Михайло Поплавський збирається переїхати в село та займатися агробізнесом. Він зізнався, що має в оренді 3 тис. га землі.

“Я живу проблемами села — у мене молочно-товарна ферма, в мене аграрний бізнес. Я вже завершив свою кар’єру ректора, хочу просто поїхати в село — ставок відпрацював, карасів запустив, можна вже мемуари писати”, — вважає Поплавський.

Він пригадав, що його ресторани у кращі часи приносили по $2 млн прибутку щомісяця. Зараз дають 15-20%.

“А тоді ми були єдиними на трасі. Поплавський був єдиним на трасі. Моєю мрією було зробити трасу українською, тому що були українська кухня, українські вареники, борщ. Була ідеологія. Я у це свідомо вірив і робив”, — наголосив Поплавський.

Співочий екс-ректор додав: наразі аграрним бізнесом більше займаються його син та брат. Хоча й сам прийняв для себе рішення не мати справи із друзями, земляками та родичами.

“Я навіть найближчих родичів повиганяв зі свого бізнесу, бо вони не те що крали, а просто брали машинами. Це ж неприємно”, — розповів народний артист.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

SEEDS.org.ua  за інформацією ZIK

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується