Мінекономіки прогнозує зростання ВВП наступного року на рівні 3,7%

Консервативна оцінка Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передбачає зростання ВВП у 2020 році на 3,7%, оптимістична — 4,8%.

Про це повідомив заступник глави відомства Сергій Ніколайчук за підсумками підготовки оновленого макропрогнозу. Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов додав, що базовим прогнозом на 2020 рік все ж є зростання ВВП на 3,5-3,7%, повідомляє epravda.com.ua.

За його словами, має бути декілька прогнозів щодо зростання економіки України від міжнародних партнерів.

«Насправді буде 4 прогнози зростання ВВП України — прогноз НБУ, наш прогноз, прогноз МВФ і Світового Банку. З них публічним зараз є прогноз Світового Банку. Ми свій прогноз подаємо на Кабмін найближчим часом. Нацбанк також свій прогноз готує і постійно оновлює», — заявив Милованов.

Так, зокрема, прогноз зростання Світового банку збігається з прогнозом Міністерства економіки — 3,7%. Прогноз МВФ буде схожий за показниками, хоче не виключений трохи менший показник, сказав міністр.

Як зазначив глава міністерства, оновлений макроекономічний прогноз буде оприлюднено після його затвердження на урядовому засіданні.

Нагадаємо, у квітні Міжнародний валютний фонд прогнозував зростання ВВП України в 2019 році на рівні 2,7%

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra