Китай імпортуватиме яловичину з Великобританії

У зв’язку з дефіцитом м’яса на ринку Китаю країна продовжує нарощувати імпорт тваринних білків. Після довгої перерви ринок КНР також відкриють для яловичини британського виробництва.

Китай готовий розпочати імпорт яловичини з Великобританії до кінця року, повідомляє Рада з питань сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB). Влада КНР остаточно уточнила деталі угоди про затвердження експорту між двома країнами. У червні урядовці з Китаю підписали протокольну угоду про постачання яловичини з Великобританії вперше за 20 років, що ознаменувало закінчення тривалої заборони, запровадженого після спалаху захворювання ВРХ.

Експортна угода оцінюється в 230 мільйонів фунтів стерлінгів – на таку суму мають ввезти яловичини протягом п’яти років.

Наразі основним ринком збуту яловичини для британських виробників є країни Євросоюзу. Але в умовах виходу країни зі складу блоку виник високий рівень невизначеності стосовно експортних ринків. Саме тому представники галузі досить схвально сприйняли новину про угоду з Китаєм.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується