За додаткову переробку моркви можна отримати до 50% більшу ціну

 

Тиша і спокій панують у виробників моркви, тому що вже майже рік ціни знаходяться на невисокому але прийнятному рівні. Після стрімкого зростання на початку минулого сезону, всі мережі та ринки увійшли до спокійного та стабільного коригування рівня цін, в залежності від дати та наявної пропозиції на ринку. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

 

Наразі, ціна якісної моркви (в залежності від мережі супермаркетів та регіону) знаходиться на рівні від 8 до 13 грн/кг, а мита трохи дорожча та коштує від 11 до 15 грн/кг. Такі ціни дають змогу виробникам планувати виробництво на рівні не нижчому, як минулоріч та працювати над питанням відкриття нових ринків і нових продуктів.

 

Новими продуктами можна назвати як нові бренди, що виводяться на ринок, так і продукти більш глибокої переробки ніж мийка. За додаткову ступінь підготовки продукції на українському ринку можна отримати від 10 до 50% більшу ціну, а можна й вийти на експортні високомаржинальні ринки, тому ця тема стає дедалі більш актуальною.

 

Рівень цін на міжнародному ринку, наразі, є стабільним, при чому є ринки, де морква коштує до 20-23 грн/кг, та рівень конкуренції достатньо низький, тому більш наполеглива праця і розуміння міжнародних вимог можуть стати запорукою вищої рентабельності.

 

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується