На полях зросла щільність популяцій мишоподібних гризунів

 

Через сприятливі погодні умови та достатню кормову базу повсюди створилися передумови зростання щільності популяції мишоподібних гризунів, ріст чисельності та міграція яких спостерігається повсюди. За даними моніторингу Держпродспожислужби, станом на 18 жовтня на гектарі озимих ріпаку, подекуди пшениці, жита та ячменю нараховується 1-3 жилих колоній. У багаторічних травах, неорних землях, полях після кукурудзи, соняшнику, овочевих культур налічується від до 3, макс. 5-6 колоній гризунів на гектар.

У переважній більшості областей розпочато захист сільськогосподарських угідь від мишоподібних гризунів. На сьогодні від цих шкідників проведено захист на площі всього 83 тис. га. Найбільше захист сільгоспугідь від мишоподібних гризунів проведений в господарствах Запорізької (31,5 тис. га), Хмельницької (21,2 тис. га) та Тернопільської (16,4 тис. га) областей.

Для проведення всього комплексу заходів захисту рослин від шкідливих організмів з початку року використано 38,6 тис. тонн засобів захисту рослин.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується