Милованов назвав основні речі, що цікавлять в Україні іноземний бізнес

Україна знаходиться на межі економічного прориву. Про це зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, коментуючи підсумки своєї робочої поїздки до США на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За словами міністра, це відчувалося в усіх його зустрічах у США. “Люди, бізнес, інвестори, чиновники з цікавістю дивляться на Україну, і всі визнають спроможність нової влади змінити країну. Очікування високі, але всі хочуть трохи придивитись і точно переконатись”,- зазначив Милованов.

На його думку людей і бізнес поза Україною цікавить 4 речі:

1. Наскільки самостійно новий уряд приймає рішення і чи немає тіньового уряду, який вступає в гру в критичні моменти;
2. Чи відбудеться судова реформа та реформа правоохоронних органів і чи не залишаться вони підконтрольні новій владі та спеціальним інтересам, як відбувалось завжди;
3. Наскільки серйозно нова влада збирається боротись з власниками банків, які нанесли збитки платникам податків та клієнтам банків;
4. Чи однакові правила гри для всіх. Включно з питанням, чи відбудеться демонополізація і деолігархізація України і чи всі олігархи будуть грати за однаковими правилами.

“Я завірив всіх у позитивних відповідях на ці чотири питання. Але люди хочуть почекати і переконатись, що це справді так. Якщо ми переконаємо світ, то Україна почне швидко розвиватись, нас заллють інвестиціями, а ми нарешті станемо успішним. Шанс такий у нас є”,- резюмував Милованов.

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується