Новини компаній «Укртрансагро» вдвічі збільшила експорт агропродукції.

За I квартал поточного маркетингового року компанією «Укртрансагро» було відвантажено на експорт більш 264 тис. тонн агропродукції, що в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого маркетингового року.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

«У серпні встановлений рекорд місячної відвантаження, було відправлено на експорт 112 тис. Тонн зернових, олійних і продуктів їх переробки», — повідомили в компанії.

А також відзначили, що у зв’язку з рекордним урожаєм пшениці, зафіксованим в Україні в 2019 році, відбулося скорочення номенклатури оброблюваних культур.

«Частка пшениці, в загальному обсязі агропродукції, склала близько 87%, ячменю — 6%, соняшникової шроту — 5%, соєвого шроту — 2%. Також прогнозується рекордний урожай кукурудзи і вже на початку жовтня ми почали приймати партії кукурудзи нового врожаю», — йдеться у повідомленні.

У I кварталі поточного маркетингового року істотно зріс експорт пшениці до Туреччини, що склало 39% від загального обсягу відвантаженої агропродукції. Основними ж імпортерами з Азовського регіону, як і раніше, є країни MENA: Ліван (17%), Єгипет (12%), Ізраїль (11%), Туніс (4%), Марокко (7%).

«Завдяки злагодженій роботі з нашими компаніями Групи (СвітАгроТрейд, УТА Логістик, Мартлет, Маритайм Логістик) ми змогли забезпечити весь цикл логістики, оптимізуючи процеси на кожному етапі, від виробника до кінцевого покупця. Це дозволило нам в перші дні нового сезону, вийти на максимально високі показники з приймання агропродукції. У подальших планах нашої компанії – продовження планомірної роботи по досягненню високих показників перевалки кукурудзи та олійних культур », — сказав Андрій Леонідов, директор з операційної діяльності ТОВ «Укртрансагро».

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується