Укрзалізниця зацікавилася китайськими локомотивами – Кравцов

Китайська корпорація пропонує постачати в Україну замість звичних двосекційних 8-вісних локомотивів 1-секційні 6-вісні, обслуговування яких у 1,5 рази дешевше. Про це повідомляє прес-служба АТ Укрзалізниця.

В повідомленні ідеться, що голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов на зустрічі з представниками китайської CRRC Corporation Limited підтвердив свою зацікавленість у співробітництві.

Зазначається, що  CRRC Corporation Limited — найбільший у світі виробник залізничного транспорту.

За словами Кравцова, Укрзалізниця  готова до спільної роботи.

 

Ми маємо серйозну потребу в оновленні тягового рухомого складу, а китайські партнери пропонують сучасні локомотиви, що можуть значно покращити ситуацію з локомотивним парком та вивести Укрзалізницю на вищий рівень конкурентоспроможності, – сказав він.

 

Очільник Укрзалізниці нагадав, що, з огляду на тенденцію зменшення ваги вантажних поїздів, CRRC пропонує поставляти замість звичних двосекційних 8-вісних локомотивів 1-секційні 6-вісні, обслуговування яких у 1,5 рази дешевше.

 

Ще раз підкреслю, що головним пунктом наших переговорів буде ціна закупівлі, сервісного обслуговування, можливість локалізації виробництва вузлів та запасних частин. Впевнений, спільно ми дійдемо консенсусу та оберемо найвигідніші умови співпраці, — сказав Кравцов.

 

Нагадаємо, що держкомпаніям Укрпошта, Нафтогаз і Укрзалізниця Кабмін доручив провести аудит свого майна, на підставі якого знайти надлишкові активи для продажу.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується