Ціни на пшеницю в Україні зростатимуть протягом найближчих двох тижнів — прогноз

Ринок пшениці в Чикаго в день виходу звіту USDA втратив на торгах $2,5/т через очікування більш сприятливих оцінок щодо перехідних залишків та загального виробництва, але спеціалісти залишилися незворушними у своїх оцінках. Повідомляє AgroTimes.

 

На європейському ринку пшениця також втратила €1,75/т, однак вже наступного дня котирування кукурудзи та пшениці знизились на тлі інформації про несприятливі погодні умови.

 

У Європі FranceAgriMer знизив прогноз кінцевих запасів м’якої пшениці у Франції в 2019/20 МР до 2,904 млн т з 3,267 млн т у минулому місяці (2,471 млн т у 2018/19 МР).

 

Також зазначається, що інформація про негаразди в США та ЄС відіграли на руку причорноморським виробникам та Україні. Так, аналітики Kyiv Mercantile Exchange (КМЕ) очікують збереження зростаючого цінового тренду до рівня $185-190/т у найближчий тиждень-10 днів.

 

Читати за темою: Закупівельні ціни на пшеницю у трейдерів перевищили ціни переробників

 

Що стосується динаміки внутрішнього ринку, то минулого тижня ціни на пшеницю продовжували укріплюватися на фоні стабілізації курсу національної валюти, зростання попиту експортерів та стримування продажів виробниками.

 

Як повідомив  аналітик аграрних ринків Анатолій Стоянов, за минулий тиждень ціни на пшеницю в Україні зросли в середньому на 75-150 грн/т та, за оцінками аналітиків КМЕ, продожуватимуть зростання у найближчі тиждень-два.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується