Найновіші агротренди презентують на конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі”

Зовсім скоро, 29 жовтня, відбудеться Перша конференція з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”, в рамках виставки Agrocоmplex -2019 у Києві. Організатором конференції виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського Міжнародного Контрактового Ярмарку.

Програма конференції складається з трьох основних тем: фінансові інструменти, IT-рішення для агробізнесу та інструменти агромаркетингу, кожна з яких стала окремою панеллю заходу.

На конференції заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Інна Мєтєлєва детально розкаже учасникам заходу про державну політику щодо розвитку агровиробництва. Екс в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева підкаже агровиробникам, як збільшити прибуток за рахунок створення ланцюжка доданої вартості.

Глава асоціації Ag Tech Ukraine Юрій Петрук представить огляд трендів розвитку програмних продуктів для сільського господарства і нових технологічних рішень для аграрного ринку.

Аналітик агроринків, фахівець з Agroeksport, консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Панкратов розповість учасникам конференції про ефективні підходи до оцінки можливостей компанії щодо експорту, етапи підготовки та пошук покупців саме Вашої продукції на зовнішніх ринках.

Виконавчий директор громадської спілки Ukrainian Food Valley, консультант з агромаркетингу Наталія Маєвська пояснить, у чому полягає поняття екосистемної логіки ведення агробізнесу і як вона допомагає отримувати прибутки, а також розповість про практичні кейси застосування шерингових технологій в агробізнесі.

Інвестиційний банкір, експерт ягідного ринку, власник компанії S.B. Frozen Foods Андрій Жуков дасть відповідь на питання, чому варто інвестувати в агросектор, назве популярні сфери інвестування та інвестиційно привабливі ніші.

В свою чергу директор з розвитку бізнесу APS smart Олександр Бородай навчить учасників заходу, як з допомогою системи оптимізації закупівель зекономити фінанси, ресурси та час.

Співзасновник компанії Amohive Олег Клочко розкаже, хто такий бджоляр зі смартфоном і як сервіс запилення плодоовочевих культур допоможе збільшити врожайність. Адвокат і експерт з міжнародного корпоративного права Юлія Курило на прикладах з власної практики продемонструє, як залучити інвестиції в агрокомпанію.


Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня об 12.30 у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі, за адресою Броварський проспект 15, конф.-зал 3 павильон 1, вхід 1А. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Інформпартнерами заходу виступають AgroexpertГолос УкраїниАГРОперспективаUNNІнфоіндустрія та журнал Аgroindustriya, Видавничий дім Україна Бізнес logist.fm, а також Agro.fm

Підвищити енергійність учасників конференції допоможуть смачні напої від Coffeeok


Більш детальна інформація опублікована на офіційному сайті конференції: https://sapienza.media/event/konferencziya-zbilshennya-pributkiv-v-agrobiznesi-2019/

Катерина Звєрєва

+38 099 737 17 92

zvereva.pr@gmail.com

oрганізатор конференції, засновник Sapienza.media

 

Катерина Пилипенко

+38 050 600 79 67

pr@sapienza.media

керівник спецпроектів та PR Sapienza.media

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується