Країна, яка закупила більше 100 тис. т української пшениці

Єгипет закупив майже 300 тис. т пшениці з України та Росії. Про це повідомляє прес-служба Agritel.

«Результат єгипетського тендера розчарував французьких операторів, оскільки 295 тис. т пшениці було закуплено у виробників з чорноморського регіону. Україна продала 115 тис. т, а Росія – 180 тис. т за цінами в діапазоні від $ 220,42 до $ 222,61 за т CIF », – відзначають аналітики.

Крім того, що на нараді France Export Céréales в Касабланці було підтверджено, що Марокко має закупити 3,8 млн т пшениці протягом цього маркетингового року, внаслідок поганого врожаю в цьому сезоні, що оцінюється в 2,68 млн т.

«Франція залишається головним постачальником в цьому напрямку, її частка ринку в минулому році перевищила 50%. Початок кампанії з експорту пшениці у Франції поки викликає розчарування: всього 2,7 млн ​​т було відправлено в липні і серпні, в тому числі 1,4 млн т в країни Європи. Торгівля повинна збільшитися в період вересень-жовтень », – додали аналітики.

Також, ціни на пшеницю вчора значно зросли як на фізичному ринку, так і за ф’ючерсними контрактами. Грудневі контракти тестують область опору в € 178 за т напередодні виходу звіту USDA в цей четвер.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується