УПОА запрошує агровиробників приєднатися до торгових місій у Європу та Азію

Українська плодоовочева асоціація (УПОА) запрошує українських експортерів овочів та фруктів долучитися до низки торгових місій до країн Європи та Азії, що відбудуться у листопаді поточного та на початку наступного року.

Так, вже 12-14 листопада у Дубаї (ОАЕ) відбудеться спеціалізована виставка World of Perishables, а 22 листопада у шведському Хельсінборзі та 26 листопада у Бухаресті відбудуться зустрічі у форматі B2B з імпортерами.

Крім того, за словами директора з розвитку УПОА Катерини Звєрєвої, у січні-лютому 2020 року відбудеться торгова місія українських виробників плодоовочевої продукції до Сінгапуру та Малайзії – точна дата заходу буде повідомлена додатково вже у найближчий час.

Зазначимо, що за рахунок Української плодоовочевої асоціації (УПОА), ФАО, та ЄБРР в вищезазначених місіях відбуватиметься оплата місця проведення подій, здійснюватимуться витрати на організацію подій та програми, на підготовку та друк професійних каталогів, створення сайтів цих подій, запрошення імпортерів та мереж на зустрічі, ринкову інформацію про ці ринки збуту тощо.

У свою чергу витрати на переліт, проживання, харчування у торгових місіях компанії покривають самостійно.

«Ми запрошуємо усіх тих, хто вже експортує українську плодоовочеву продукцію та прагне відкрити для себе нові перспективні ринки, а також тих виробників, хто тільки збирається виходити на експорт та здатний запропонувати імпортерам якісний товар, долучитися до вищезазначених торгових місій. Участь у торгових місіях, що організовує УПОА, беруть провідні імпортери та байєри плодоовочевої продукції, що представляють стабільні ринки світу із споживачами, здатними запропонувати високу ціну за продукцію високої якості. Отже, для наших виробників це відкриває широкі можливості з виходу на нові ринки збуту, а значить й підвищення прибутковості власного бізнесу»,- зазначає Катерина Звєрєва.

Директор з розвитку УПОА також наголосила на тому, що наразі фахівці Асоціації займаються підготовкою каталогу українських компаній для представлення його потенційним імпортерам під час торгових місій. «Каталог містить в собі коротку інформацію англійською мовою про саму компанію, товари, які вона пропонує та фото. Вже наступного тижня каталог буде віддано в друк. Тому ті виробники, які зараз оперативно підтвердять свою участь в місіях, зможуть представити свою продукцію в даному каталозі»,- зазначила Катерина Звєрєва.

Звертаймо увагу, що для спілкування та отримання оперативної інформації для учасників торгових місій створено чат у месенджері Telegram.

З питань участі у торгових місіях, будь-ласка, звертайтеся за наступними контактами:

Семен Крамаренко

тел. +38 (095) 690 79 36;

e-mail: semenkramarenko@fruit-ukraine.org

Андрій Панкратов

тел. +38 (096) 619 88 88;

e-mail: apankratov@outlook.com

Ніна Грищенко:

тел. +38 (063) 104 53 37

e-mail: Gryshchenko@sapienza.media

Федір Рибалко:

тел. +38 (050) 375 60 20;

e-mail: rybalko@fruit-ukraine.org

Fruit-Ukraine.org

Джерело https://fruit-ukraine.org

Відповісти

Ваш email не публікується