Доходи агрономів дозволяють придбати iPhone 11 без особливих труднощів

Нещодавно портал Picodi.com провів дослідження та виявив, що українцю потрібно 97 днів, щоб купити новий iPhone 11. У свою чергу, представники видання AgroRobota.com.ua вирішили дізнатися, скільки днів потрібно представникам різних аграрних спеціальностей, щоб купити новинку.

Слід зазначити, що аграрний індикатор iPhone 2019 розраховувався на основі цін iPhone 11 Pro Max (512 ГБ), які були офіційно опубліковані на сайті Apple. Тож, станом на 10 жовтня ціна даної моделі телефона становила 1449 доларів або 35 757 грн.

Зарплату аграріїв рахували двома способами — за даними сайту AgroRobota.com.ua і за даними Державної служби зайнятості України.

Таким чином, за даними AgroRobota.com.ua лідером рейтингу став головний агроном — йому потрібно 40 днів, щоб придбати iPhone 11 Pro Max (512 GB). 42 і 45 днів потрібні зоотехніку та агроному для придбання нового смартфону. Цікаво, що усі спеціальності, крім ветеринарії (ветеринарам потрібно 105 днів), не виходять за межі основного рейтингу — 97 днів.

Проте згідно з даними Державної служби зайнятості, мінімальна кількість днів вийшла у головного агронома — 102. Що вже на 5 днів перевищує показник основного рейтингу Індексу iPhone. Топ-3 «державного» рейтингу закривають спеціальності логіста (130 днів) і водія (131 днів). На останньому місці виявилися ветеринар і тваринник з рекордними для цього рейтингу показниками — 186 і 190 днів.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується