Зернові дорожчають, ціна соняшнику знизилась — огляд цін на с/г продукцію за 9 жовтня

0 12

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

 

В порту Миколаївської області додали в ціні пшениця 2 класу, пшениця фуражна, кукурудза, ячмінь, соняшник та соя. У доларах подешевшали кукурудза та соя, ціна пшениці 2 класу та ячменю зросла.

 

В портах Одеської області подешевшав соняшник. Пшениця 2 класу, пшениця фуражна, кукурудза, ячмінь та соя зросли в ціні. В доларах змінилась ціна пшениці 2 класу, кукурудзи та сої — культури здорожчали.

 

 

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Джерело https://kurkul.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується